اخبار زنده
Apex

رویداد بزرگ "Apex Legends - Lost Treasures": آپدیت‌های فوق‌العاده!

توسط مهدی نصری|۳۱ خرداد ۱۳۹۹

فصل پنج Apex Legends همچنان با قدرت در جریان است و هم‌اکنون بازیکنان رویداد و متحویات جدیدی را پیش رو دارند!

رویداد بزرگ Lost Treasures حاوی آپدیت‌های جدید و مهیجی است که در کنار اسکین‌های جدید عرضه خواهد شد! بله بازیکنان باید منتظر اسکین‌های جدید، گیم مد جدید، Heirloom جدید لجند Mirage و در نهایت قسمت جدید مپ که مربوط به Crypto است باشند که البته تنها چند روز با همه‌ی این موارد فاصله دارند!

این رویداد جدید در روز سه‌شنبه 23 ژوئن (۳ تیر 99) منتشر خواهد شد و در تاریخ 7 جولای یعنی به مدت دو هفته همانند دیگر رویدادها ادامه خواهد داشت.به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportهمانطور که گفته شد همزمان با این رویداد محتویات جدیدی نیز اضافه خواهد شد که در مقایسه با رویداد‌های گذشته حاوی تغییرات بیش‌تری است. گیم مد Armed and Dangerous جذاب‌تر از قبل باز می‌گردد: اینبار شما با همراه داشتن یک Evo Shield اسپاون خواهید شد! در نتیجه تنها راه دست‌یابی به Shield بهتر مبارزه کردن است و برای اینکار چه سلاح‌هایی بهتر از شاتگان و اسنایپر؟

در این گیم مد برای اولین بار Respawn Beacon‌ها برداشته شده است و به ‌جای آن از Mobile Respawn Beacons استفاده می‌شود که نسخه‌ی قابل حمل آن به شمار می‌آید و به شما اجازه می‌دهد هم‌تیمیتان را در هر جایی از مپ ریسپاون کنید!

مثل همیشه جوایز رایگان رویداد در کنار اسکین‌ها و پک‌های جدید به بازی اضافه می‌شود. لجند جذاب و پرطرفدار Mirage هم Heirloom مخصوص به خودش را دریافت می‌کند که از قضا مجسمه‌ی خودش است!! این Heirloom با خرید تمام ۲۴ پک رویداد قابل دریافت می‌باشد.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!