اخبار زنده
LoL

۱۰ نکته مهم و اساسی برای پیشرفت و رنک‌آپ کردن در League of Legends - پارت دوم!

توسط مهدی نصری|۱۰ تیر ۱۳۹۹

💎۱- با ۱-۳ چمپیون بازی کن: پیش از این در مقاله قبلی به این نکته اشاره کردیم که شما باید با بهترین چمپیون خودتون بازی کنید. اما با توجه به اهمیت این موضوع باید بدونید که حرفه‌ای شدن با یک یا چند چمپ یا حتی به اصطلاح (OTP) بودن یکی از مواردی هست که در رنک آپ موثر است. حتی در رنک‌های بالا نیر این مورد به چشم میخوره!

💎۲- باز هم تکرار می‌کنم: هدف شما فقط رنک آپ نباشه بلکه به فکر پیشرفت کردن باشید: اگر شما واقعا به فکر این هستید که تبدیل به یک پلیر خوب شوید قاعدتا نباید فقط به فکر رنک آپ کردن باشید. در مقاله‌ی قبلی مهم‌ترین روش‌های پیشرفت را ذکر کرده‌ایم.

💎3- زمان درست بازی کردن: بله برای رنک بازی کردن باید زمان درستی رو انتخاب کنید. زمانی که خسته هستید، تازه از سر کار برگشتید یا حتی حال و حوصله بازی کردن رو ندارید نمی‌تونید انتظار بردن بازی‌هاتونو داشته باشید. جا داره بگم که علاوه بر زمان بازی کردن موارد دیگه مانند اینترنت و سیستم شما هم تاثیر گذار هستند!

💎4- منابع بازی را دست کم نگیرید: هرچقد گنده‌تر و چاق‌تر کار شما راحت‌تر! چمپیونی که بازی می‌کنید را می‌گویم! البته چاق کردنش وظیفه شماست. بگذارید منظورم را واضح‌تر بیان کنم: بازیکنی که به فارم کردن و دریافت کیل‌ها و دیگر منابع بازی اهمیت بیشتری می‌دهد بازیکن بهتری است!

💎5- Roam: یکی از مهم‌ترین و تاثیر گذارترین تاکتیک‌های بازی Roam کردنه. با این روش شما می‌تونید علاوه بر کشتن دشمن و فشار وارد کردن توی لین، کنترل Objectieves بازی رو هم در دست بگیرید. به طور خلاصه یک تاثیر‌گذاری که با موندن توی لین و فارم کردن به هیچ عنوان نمی‌تونستید بهش برسید!به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsport


💎6- میوت کردن: اگر نظر شخصی من رو بخواید بهتون میگم که بهتره از همون اول بازی همرو میوت کنید. اما اگه ارتباط شما با تیم خوبه و دوست دارید که با تیم مکالمه داشته باشید حداقل باید افرادی رو که حرف اضافه و بدرد نخورد میزنند رو میوت کنید. اجازه ندید صبحت‌های مانند "Jungle diff" یا "Noob adc" روی شما تاثیری بزاره.

💎۷- Dodge: یکی از موارد مهم دیگه که به نحوی در رنک آپ کردن شما تاثیر میزاره Dodge کردن توی لابی هستش. با اینکار شما فقط -۳ LP ازتون کسر میشه. زمانی که حس می‌کنید حریف واقعا تیم بهتری درفت کرده یا یکی از اعضای تیم قصد ترول کردن داره از دردسر دوری کنید و Dodge بدید!

💎۸- بازی کردن با یک Duo: در واقع این مورد تاثیر گذار‌ترین روش رنک آپ شناخته شده. بازی کردن با یک دوست و یا آشنا یک خاطر جمعی خاصی به آدم میده. علاوه بر این شما می‌تونید که با هم‌دیگه ارتباط مستقیم داشته باشید و بار بازی‌هارو بر دوش بکشید!

💎9- تماشای ریپلی‌ها و استریمر‌ها: این مورد مهم‌ترین عامل پیشرفت شخص خودم بوده است! کانال‌های زیادی در یوتیوب وجود داره که ریپلی بازیکنان رنک بالارو قرار میده و شما میتونید هر رول یا چمپی که بازی میکنید رو انتخاب کنید و عملکرد بازیکنان حرفه‌ای رو مورد برسی قرار بدید.

💎10- دنبال کردن Meta: حتی اگر بخواهیم بگوییم که چنین چیزی وجود ندارد، این مورد که برخی چمپیون‌ها در بعضی از پچ‌های بازی تاثیر گذارتر هستند یک حقیقت است. حتی بازیکنان حرفه‌ای هم به دنبال تاثیرگذار‌ترین پیک‌ها در هر پچ و بازه‌ی زمانی هستند پس حتما اخبار و آپدیت‌هارو دنبال کنید تا سمت چیز‌های قدیمی و تاریخ مصرف گذشته نروید!

امیدوارم که از این مطلب نیز استفاده کافی رو برده باشید. در این دو پارت سعی شده که تمام نکات پایه و اساسی برای پیشرفت گفته بشه و نکات اصلی زیادی درباره‌ی گیم پلی و ... باقی مانده است. حتما نظراتتونو راجب این مقاله بگید و اینکه دوست دارید مطلب آموزشی بعدی در چه موردی باشه!

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!