اخبار زنده
Mobile

تغییرات Luck Royale در Free Fire

توسط معین مهدیان|۱۹ مرداد ۱۳۹۹

آپدیت جدید بازی یا OB23 ، با تغییرات و ویژگی های زیادی منتشر شده است و همراه خود کاراکتر های جدید ، مود های بازی قدیمی و محبوب مانند Cold Steel را به بازی اضافه کرده است. یکی از این تغییرات مهم و مورد انتظار، مربوط به ارتقای بخش Luck Royale بازی است.

1) Diamond Royale

بخش تزیینی که حکم مهمی در بازی دارد ، Diamond Royale به شما اجازه می دهد که به ازای 60 دایموند ، یک Spin خریداری کنید و به ازای 600 دایموند ، علاوه بر 10 اسپین ، یک اسپین به صورت رایگان هدیه می گیرید. از میان جایزه های جدید این فصل ، باندل "The Age of Gold" بهترین این جایزه ها است ، بعد از تعداد مشخصی از Spin ها ، Crate هایی اضافی هدیه می گیرید.

2) Gold Royale

سیستم Gold Royale مشابه Diamond Royale است با این تفاوت که می توانید روزانه 1 Spin را به صورت رایگان انجام دهید. Spin های بیشتر در بخش Gold ، 300 سکه هزینه بر میدارد و به ازای 10 اسپین Gold ، شما می توانید یک Spin را به صورت رایگان دریافت کنید. باندل "The Navy Girl" ستاره این فصل از Free Fire است و شما می توانید بعد از انجام چند Spin ، Crate هدیه بگیرید.

3) Weapon Royale

قوانین این قسمت ، مشابه قسمت های Gold و Diamond است، اما در قسمت Weapon Royale ، هر Spin 40 دایموند هزینه بر می دارد. جایزه های این Royale ، اسکین های اسلحه های بازی است اما جایزه بزرگ آن ، "Groza-Great Plunder" است.

4) Incubator Royale

این سری ، Spin محدود است و بعد از مدتی ناپدید می شود. چیزی که Incubator Royale را نسبت به بقیه خاص می کند ، این است که جایزه های این قسمت نسبت به بقیه قسمت ها نادر تر است و شما می توانید این آیتم های نادر را با پرداخت 40 دایموند به ازای هر Roll بدست آورید.

5) Soccer Royale

یکی دیگر از رویداد های اختصاصی که مربوط به بخش Spin بازی است و بازیکنان می توانند در این بخش "Soccer Jerseys" را دریافت کنند. جدا از این آیتم ها ، چیز هایی که می توانید از این بخش دریافت کنید ، شامل اجزای حافظه(Memory Fragments) است. البته مقدار این اجزای حافظه مشابه Diamond Royal است.

6) Character Royale

یک Spin مخصوص این رویداد است که به بازیکنان این شانس را می دهد که کاراکتر های بازی را "ارزان تر" بدست آورند. جایزه بزرگ این قسمت ، کاراکتر جدید بازی Luqueta است. موارد دیگری که علاوه بر کاراکتر می تواند در اختیار بازیکنان قرار گیرد ، Memory Fragmentها و کاراکتر های دیگر بازی است. هر Spin در این قسمت 25 دایموند هزینه دارد. قوانین این Spin مشابه قسمت های دیگر است.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!