اخبار زنده
LoL

رویارویی جذاب "Evil Geniuses" و "FlyQuest" در پلی‌آفز!

توسط مهدی نصری|۲۵ مرداد ۱۳۹۹

روز گذشته در یک سری پنج‌گانه در رقابت‌های پلی آف تابستان LCS دو تیم FlyQuest و Evil Geniuses در مقابل یکدیگر قرار گرفتند. با اینکه تیم FlyQuest موفق شد که دو بازی اول را با پیروزی به اتمام برساند، اما این بازی با بازگشت Evil Geniuses همراه شد و تا راند پنجم ادامه داشت!

همانطور که گفته شد، علارغم نتیجه‌ی ۰-۲ و پیروزی در دو بازی اول، تیم FlyQuest موفق نشد که بازی را در راند سوم و یا حتی پنجم این سری به اتمام برساند. البته در نهایت موفق شدند که با شکست دادن Evil Geniuses خود را برای رویارویی با Cloud9 در راند بعدی پلی آف آماده کنند.

تیم FlyQuest دو بازی اول را به لطف عملکرد خوب ای‌دی‌کری WildTurtle و مید‌ لینر PowerEvil مجموعا در کمتر از یک ساعت به اتمام رساند. در واقع این دو موفق شدند که بیش از ۱۶ کیل در یک بازی ۲۴ دقیقه‌ای برای تیم کسب کنند.

با اینحال تیم Evil Geniuses در بازی سوم پا‌به‌پای FlyQuest پیش آمد، البته در دقیقه ۲۰ این بازی به دلیل مشکلات پیش آمده و قطع شدن اتصال اینترنت و بازیکنان، این سری با ۲۰ دقیقه تاخیر رو‌به‌رو شد! سرانجام با برگشت بازی هر دو تیم عملکرد یکسان خود را ادامه دادند تا اینکه در دقیقه ۳۸ تیم Evil Geniuses با یک فایت خوب پیروزی بازی شد. به همین ترتیب در یک بازی ۴۰ دقیقه‌ای دیگر EG موفق به پیروزی در بازی چهارم شد تا سرانجام این سری به بازی پنجم بکشد.به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportبا اینکه انتظار می‌رفت تیم FlyQuest تحت فشار قرار گرفته باشد و بازی آخر را نیز واگذار کند، آنها با حفظ خونسردی خود در بازی آخر عملکرد خوبی داشتند که با بازی خوب جانگلر Santorin که موفق شد بین خود و جانگلر دشمن ۳ لول فاصله بیاندازد، تیم FlyQuest سرانجام این سری را با پیروزی پشت سر گذاشت.

با این پیروزی ما می‌توانیم شاهد بازی جذاب Cloud9 و FlyQuest باشیم. تیم FlyQuest در تمام بازی‌های اخیر خود در مقابل Cloud9 شکست خورده است که می‌شود دو بار در فصل بهار و دو بار در طول همین فصل، و البته شکست در فینال فصل بهار! در نتیجه C9 حریف سختی برای FlyQuest به حساب می‌آید، با اینحال طرفداران FlyQuest می‌توانند امیدوار به پیروزی تیمشان در این بازی باشند.

در طرف دیگر نیز تیم Evil Geniuses در براکت بازنده‌ها با 100 Thieves روبه‌رو خواهد شد.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!