اخبار زنده
Apex

تریلر گیم‌پلی فصل 6 "Apex Legends" منتشر شد: لجند جدید، سلاح جدید!

توسط مهدی نصری|۲۵ مرداد ۱۳۹۹

سرانجام به منتشر شدن فصل جدید Apex Legends بسیار نزدیک شده‌ایم و فصل جدید به معنای اسکین‌های جدید است! روز گذشته و با منتشر شدن تریلر گیم‌پلی سیزن ۶ ما شاهد برخی از این اسکین‌ها بودیم و مانند همیشه محتویات جدید که شامل بتل پس هم می‌باشد بازیکنان را مجذوب خود کرده است!

پیش از هر چیز، منتشر شدن تریلر گیم‌پلی بالاخره طرفدران بالاخره با Rampart، شکل و شمایل او و البته توانایی‌هایش آشنا شدند. همچنین سیستم جدید Crafting نیز به طور رسمی معرفی شد. البته با تمام اطلاعات لیک شده و البته تریلر‌های قبلی ما مواردی از توانایی‌های Rampart رو مشاهده کرده بودیم، با اینحال تریلر گیم‌پلی توانایی‌های او را در داخل بازی به نمایش گذاشت.به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportسیستم Crafting نیز در تریلر کاملا مشخص است. بازیکنان توسط آن و البته با جمع‌آموری متریال (Materials) در طول بازی می‌توانند تا آیتم‌های دلخواه خود را از این دستگاه (Replicatior stations) دریافت کنند. البته، نه هر آیتم دلخواهی!‌ بلکه برخی از آیتم‌های این ایستگاه‌ها به طور روزانه یا هفتگی عوض خواهند شد، در حالی که برخی برای همیشه در دسترس بازیکنان قرار دارند.

از طرفی دیگر تغییرات مپ World's Edge هم در تریلر مشاهده می‌شد. Jason McCord یکی از طراحان بازی تغییرات مپ جدید را اینگونه توصیف می‌کند که تغییرات، به قصد ایجاد جلوه‌ای تازه بر مپ و چالش‌های جدید برای بازیکنان از جمله یاد گرفتن مکان‌های جدید و استراتژی‌های جدید و .... ایجاد شده‌اند. از مهم‌ترین این تغییرات اضافه شدن مکان جدید به نام Launch Site است.

و در نهایت اضافه شدن سلاح جدید یعنی Volt SMG که طرفداران را مشتاق بازی کردن با آن ساخته است! تریلر جدید این سلاح را در میدان مبارزه به نمایش گذاشت، سلاحی که مانند ترکیبی از دو سلاح Flatline و R99 به نظر می‌رسد و وبسایت رسمی EA آنرا با عبارت "Packs a punch" توصیف کرده است! این سلاح از نوع Energy بوده و در واقع اولین SMG از نوع Energy به حساب می‌آید.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!