اخبار زنده
LoL

پیروزی "Suning" در برابر "Victory Five": پایان راه "Victory Five"!

توسط مهدی نصری|۲۵ مرداد ۱۳۹۹

در بازی امروز تیم Suning با شکست دادن Victory Five، این تیم را از دور رقابت‌های پلی آف LPL خارج کرد! با این شکست کار Victory Five، تیمی که در این فصل خودش را از یک تیم انتهای جدولی به تیمی راه‌یافته به پلی آف تبدیل کرد به اتمام رسید.

تیم Victory Five این سری پنچ‌گانه را با یک پیروزی آغاز کرد، اما شیرهای چینی در مقابل آنها ایستادند و از بازی دوم به بعد با عملکرد خوب خود اجازه پیش‌روی به Victory Five ندادند. علارغم شکست در بازی اول، تیم Sunning در بازی‌های بعدی فوق‌العاده ظاهر شد و توانست هر سه بازی بعدی را با پیروزی به اتمام برساند تا با نتیجه ۱-۳ پیروزی میدان باشد.به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportدر بازی اول و پس از نبرد دو تیم به مدت ۳۲ دقیقه، این تیم Victory Five بود که توانست تیم Sunning را شکست دهد. هر دو تیم در تلاش بودند که بهترین خود را انجام دهند، با اینحال آخرین فایت بازی به سود V5 بود و به این ترتیب آنها برنده بازی شدند.

در بازی دوم تیم Victory Five استراتژی متفاوتی در پیش گرفته بود، با اینحال Sunning کاملا آماده ظاهر شد و اهداف آنان را پیشبینی کرده بود. با اینکه آنها در اوایل بازی کمی دچار مشکل شدند، با اما کار تیمی و تیم‌ فایت‌های خوب تیم V5 را در هم کوبیدند!

در بازی سوم تیم Sunning تمرکز خود را بر روی ای‌دی‌کری خود Jhin قرار دادند و کیل‌هایی که او در اوایل بازی دریافت کرد باعث شد که مهار کردنش سخت‌تر از انتظار شود. او آسیب زیادی با هر اتک خود وارد می‌کرد که تیم V5 را به طور کلی نابود کرد!

به طور کلی Sunning در این سری بهتر ظاهر شد، کار تیمی آنها و کنترل آنها بر بازی باعث پیروزی این تیم در این سری گردید. این تیم در نیمه‌نهایی پلی آفز در مقابل Top Esports قرار خواهد گرفت و می‌توان گفت که بازی میان این دو تیم از جذابیت خاصی برخوردار است.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!