اخبار زنده
LoL

شکست "SeolHaeOne Prince" در هفته‌ی نهم LCK در برابر "DragonX"!

توسط مهدی نصری|۲۷ مرداد ۱۳۹۹

روز گذشته تیم DRX موفق شد که در یک سری‌ سه‌گانه هیجان‌انگیز تیم SeolHaeOne Prince (نام قبلی این تیم APK Prince بوده است) را شکست دهد.

تمام بازیکنان تیم SP در این سری خوب ظاهر شدند. آنها حتی شانس شکست دادن برترین تیم حال حاضر کره یعنی DRX را نیز داشتند اما در آخر آنها در برابر تجربه‌ی بالا و عملکرد خوب این تیم شکست خوردند. آنها تصمیمات ضعیفی در طول بازی گرفتند که باعث شد علارغم در دست داشتن برتری، بازی‌ دوم و سوم را واگذار کنند و در مجموع با نتیجه‌ی ۱-۲ شکست بخورند.

عنوان برترین بازیکنان این سری به جانگلر و ساپورت تیم DRX یعنی Pyosik و Keria تعلق یافت. ساپورتر Keria با چمپیون Braum بسیار عالی عمل کرد و جانگلر Pyosik با دزدیدن اژدهای بزرگ (Elder Drake) از تیم حریف روند بازی را به طور کلی تغییر داد!به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportبازی اول به دور از انتظار آغاز شد به این صورت که این تیم SP بود که از همه لحاظ برتری را در دست داشت. جانگلر این تیم در بازی اول با چمپیون Nidalee خیلی خوب ظاهر شد. او در جای جای مپ حضور داشت و در هر زمان از بازی دقیقا در جایی قرار داشت که تیمش به آن احتیاج دارد. به همین ترتیب آنها در یک بازی ۳۴ دقیقه‌ای تیم DRX را شکست دادند.

بعد از شکست در بازی اول تیم DRX برنامه‌های خود را تغییر داد. با این حال تغییراتی که آنها در زمان درفت (Draft) ایجاد کردند نتوانست مانع DP شود و آنها باز‌هم در اوایل بازی عملکرد خوبی داشتند. همین مورد در بازی سوم نیز به چشم می‌خورد. بازی دوم در دزدین Elder Drake توسط جانگلر Pyosik خلاصه می‌شود این امر باعث پیروزی DRX در بازی دوم گردید.

در بازی سوم نیز DRX تحت فشار قرار گرفت. این تیم تا دقیقه ۱۵ به مقدار ۳۰۰۰ گلد تفاوت رسید، با اینحال آنها با کار تیمی خود و فایت‌هایی که در آینده صورت گرفت به بازی برگشتند و بازی سوم را هم نیز با پیروزی پشت سر گذاشتند.

با این پیروزی تیم DragonX همچنان در جایگاه اول فصل قرار دارد و حتی اگر بازی‌های آینده را واگذار کند نهایتا در جایگاه دوم فصل را به اتمام برساند. آنها در بازی بعدی خود مقابل T1 قرار می‌گیرند.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!