اخبار زنده
LoL

پیروزی "Gen G" در برابر "Hanwha Life Esports" در هفته‌ی نهم LCK!

توسط مهدی نصری|۲۸ مرداد ۱۳۹۹

تیم Gen.G موفق شد که در نهمین هفته از لیگ کره با شکست دادن تیم Hanwha Life Esports خود را به جایگاه سوم لیگ برساند.

مید لینر و تاپ لینر تیم Gen.G در این سری با چمپیون‌های Akali و Renekton عملکرد خوبی از خود نشان دادند و هردو موفق به کسب عنوان با ارزش‌ترین بازیکن این رویارویی شدند. مید‌ لینر Bdd در هر دو بازی با چمپیون Akali خیلی خوبی ظاهر شد و بازی اول را با نتیجه ۸/۴/۸ و بازی دوم را ۸/۳/۷ به اتمام رساند. در واقع او با بیش‌ترین امتیاز در صدر جدول برترین‌های این فصل کره قرار دارد!

بازی اول به شیوه‌ای آغاز شد که احتمال پیروزی تیم HLE به چشم می‌خورد، آنها در اوایل بازی موفق شدند که از موقعیت‌های مختلف استفاده کنند و برتری بازی را در دست بگیرند. با اینحال آنها در استفاده از این امر شکست خوردند و نتوانست Gen.G آن طور که باید تحت فشار قرار دهند.به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportدر نتیجه تیم Gen.G با تیم‌فایت‌های خوب خود و البته تصمیم‌های درست، موفق شد که به بازی برگردد. نهایتا در یک بازی ۳۴ دقیقه‌ای و یک فایتی که با عملکرد خوب Bdd همراه بود، تیم Gen.G موفق به پیروزی شد.

در بازی دوم نیز اول از همه، تیم HLE فراموش کرد چمپیون Akali که در اولین بازی باعث شکستشان شده بود را بن کند که باعث گردید آنها با همان مشکل بازی اول روبه‌رو شوند. البته این بار تیم Gen.G بود که در اوایل بازی فوق‌العاده ظاهر شد و با سبک حجومی خود از همان ابتدا تیم HLE را تحت فشار قرار داد. علاوه بر دریافت کیل، آنها تمام اژدها‌های بازی را دریافت کردند و در دقیقه ۲۴ برای دریافت اژدهای بزرگ (Elder Drake) آماده بودند.

می‌توان گفت که علارغم تلاش‌های HLE برای مقابله با Gen.G، آنها هیچ شانسی نداشتند و در بازی دوم کاملا تحت کنترل این تیم بودند. تیم HLE حتی قبل از شکست در بازی دوم در یک فایت ۵v۲ شکست خورد.

تیم Hanwha Life Esports در این فصل بسیار ضعیف ظاهر شده است. آنها تمام بازی‌های خود را باخته‌اند و تنها موفق به کسب یک پیروزی آن‌هم در برابر تیمی رده‌پایین همانند خود شده‌اند.

در طرف دیگر تیم Gen.G فقط یک بازی دیگر در مقابل Afreeca Freecs پیش‌رو دارد.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!