اخبار زنده
COD

اطلاعات کامل در ارتباط با فصل دهم COD Mobile

توسط معین مهدیان|۱۹ شهریور ۱۳۹۹

Patch Note فصل جدید Call of Duty بلاخره در دسترس قرار گرفت و این این اتفاق یک روز قبل از انتشار رسمی فصل 10 ام این بازی اتفاق افتاده است. فصل 10 این بازی بتل رویال موبایل ، با نام “The Hunt” شناخته می شود و این فصل هم مانند فصل قبلی این بازی ، قرار است فصل بزرگ و تاثیر گذاری در گیم پلی بازیکنان باشد. البته منابع اصلی بازی در اختیار فصل 11 ام این بازی قرار گرفته است که قرار است همزمان با سالگرد انتشار این بازی روی دهد.

1) جایزه های Battle Pass

جایزه های رایگان Pass :

· یک مهارت جدید برای اپراتور : Equalizer – که در آن یک Machine Gun دو تایی همراه با Suppressors را درخواست می کند ، که ببرای مبارزه های با رنج متوسط و نزدیک ، یک هیولا است.

· یک شات گان جدید : Echo – یک شاتگان اتومات به همراه نرخ شلیک متوسط

جایزه های پریمیوم Pass :

یک مجموعه از اسلحع عای بازی با تم “Bloodline” از نوع Epic

· یک Calling Card جدید از نوع Legendary به نام Fatal Attraction

· Blueprints: LK24 ، Backwoods ، GKS – Scion ، XPR-50 – Arachnophobia ، Echo – Demon Eyes جدید از نوع Epic

· سرباز های Epic جدید Mace – Tombstone, Mara – Valkyrie, Outrider – Amazonas, Makarov – Splinter

جایزه رویداد :

Perk جدید بازی: High Alert – شما یه افکت تصویری بر روی صفحه خود دریافت می کنید وقتی دشمنان خارج از دید شما ، شما را تشخیص می دهند. شما می توانید این افراد را علامت گذاری کنید تا تیم شما این افراد را شکار کند.

2 ) نقشه های جدید :

Pine :

یک نقشه ویژه اندازه کوچک برای درگیری های نزدیک ، در درون جنگل که برای دوئل های 1v1 و Gun Fight طراحی شده است.

Terminal :

یک نقشه مورد انتظار و محبوب نزد طرفدران فرنچایز COD ، که تقریبا در همه مود های بازی در دسترس است و به بخش Ranked هم به زودی اضافه می شود.

3) مود های بازی جدید

Hardcore :

یک تجربه مولتی پلیر واقع گرانه با میزان HP پایین تر از حد معمول است که همراه با یک HUD مینیمال شده و بدون Kill Cam در دسترس بازیکنان قرار می گیرد. اگرچه ، بدترین ویژگی این مود ، Friendly Fire است. این مود برای TDM ، Domination ، Hardpoint ، Kill Confirmed در نقشه های مختلف در دسترس است.

Headquarters :

Headquarters را جمع آوری کنید تا امتیاز های ان مود را بدست آورید. Respawn در زمان دفاع وجود ندارد .

4) کلاس جدید Battle Royale

کلاس جدید بازی ، با عنوان کلاس Hacker به شما این اجازه را می دهد که Minimap دشمنانتان را برای مخفی کردن موقعیتتان ، هک کنید و این اتفاق در بازی زمانی کوتاهی اتفاق می افتد. شما با این کلاس می توانید دستگاه های دشمنانتان را نابود کنید و به این افراد اجازه ندهید که از مهارت های Class خود استفاده کنند. کسانی که از کلاس Hacker استفاده می کنند ، در مقابل Ability یک دیگر مصون هستند.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!