اخبار زنده
Mobile

خاص ترین کاراکترهای PUBG Mobile کیست؟

توسط معین مهدیان|۲۳ شهریور ۱۳۹۹

PUBG Mobile کاراکتر های زیادی در چند آپدیت اخیر خود معرفی کرده است. هر یک از این کاراکتر ها ابیلیتی های مخصوص خود را دارند و با این قضیع بازیکنان می توانند ارتباط بهتری با بازی بگیرند و بازی خود را پیشرفت دهند.

بازی به بازیکنان اجازه می دهد که از بین 4 کاراکتر خاص جدیدی بازی انتخاب کنند. بعضی از این کاراکتر ها نیازمند UC هستند و یا از طریق های مختلف بدست می آیند. بعضی دیگر از این کاراکتر ها نیازمند پول برای خریداری آن ها هستند.

1) Viktor

Viktor اولین شخصیت خاص با ابلیتی های خاص است که در بازی معرفی شد. این شخصیت برای همه بازیکنان در دسترس است و شما می تواند این کاراکتر را به صورت رایگان دریافت کنید. ویکتور این قابلیت را دارد تا بتواند تعویض خشاب اسلحه های SMG را تا قبل از لول 9 به اندازه 10 درصد کاهش دهد. علاوه بر ابیلیتی ویژه این کاراکتر ، Victor ویس چت خاص و مربوط به خود را دارد.

2) Sara

جدا از همه کاراکتر های ویژه ای که در PUBG Mobile وجود دارند ، Sara تنها کاراکتر ویژه زن در بازی است. سارا می تواند دوام وسایل نقلیه بازی را تقویت کند. بعد از ارتقا این ویژگی تا اندازه که مقدور است ، سارا می تواند دوام وسایل نقلیه بازی را تا اندازه 10% افزایش دهد. برخلاف Viktor که شما می توانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید. برای خرید کاراکتر سارا نیاز به 600 UC و یا 600 توکن کاراکتر دارید.

3) Carlo

کارلو بدون ک یکی از جذاب ترین کاراکتر های PUBG Mobile است که سازنده های بازی ، تلاش زیادی را برای ظاهر این شخصیت ترتیب داده اند. مدل موی دلنشین و لباس مد روز ، می تواند دلایلی باشد که باعث شده است کارلو به چشم همه بازیکنان PUBG Mobile بیاید. ابیلیتی ویژه کارلو ، کاهش 24% دمیج دریافتی که به دلیل سقوط روی می دهد است و بعد از لول 9 در دسترس قرار می گیرد. کارلو هم مانند سارا ، با هزینه 1200 UV و یا 1200 توکن کاراکتر برای خرید در فروشگاه بازی در دسترس است.

4) Andy

اندی آخرین کاراکتر ویژه بازی است که به تازگی به بازی اضافه شده است. قدرت ویژه این کاراکتر این است که می تواند سرعت اسلحه کشیدن به سمت دشمنانتان را بعد از آپدیت کامل ، به میزان 16% افزایش دهد. برای خرید این کاراکتر شما باید 1200 UC و یا 1200 توکن کاراکتر هزینه بپردازید.

اطلاعاتی که در ارتباط با کاراکتر های ویژه بازی PUBG Mobile که جدیدا منتشر شده است ، پوشش داده شد و در صورت اضافه شدن کاراکتر ویژه جدید به بازی از طریق ارنست به شما اطلاع رسانی می شود.

به نظر شما ویژه ترین کاراکتر بازی کدام کاراکتر است؟

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!