اخبار زنده
Mobile

فصل 15 جدید PUBG Mobile چه زمانی شروع می شود؟

توسط معین مهدیان|۲۴ شهریور ۱۳۹۹

فصل 14 بازی PUBG Mobile از تاریخ 14 جولای (24 تیر) بر روی سرور های بازی قرار دارد و قرار است در همین ماه به پایان برسد پس باید انتظار فصل بعدی را در همین ماه داشته باشیم با وجود آن که PUBG Mobile در هند مسدود شده است و انتظار می رفت که بازیکنان زیادی را از دست دهد ، با این وجود این بازی هنوز هم با قدرت ادامه می دهد و از دست دادن بازار بزرگ گیمینگ هند ، وقفه ای در فصل بعدی ایجاد نکرده است

از انجایی که فصل 14 بازی رو به اتمام است ، بخش Royal Pass بازی به صورت موقتی از دسترس بازیکنان خاج شده است و تا زمانی که فصل 15 بازی بر روی سرور ها قرار نگیرد ، بازیکنان نمی توانند استفاده ای از این بخش داشته باشند رنک تمامی بازیکنان به حالت معمول برمی گردد و بازیکنان فصل جدید بازی را با رنک Low-Tier شروع می کنند البته لازم به ذکر است که فاصله چندانی با آپدیت فصل 15 بازی نداریم و این آپدیت در تاریخ 15 سپتامبر (25 شهریور) و در ساعت 6:30 بامداد بر روی سرور های بازی قرار می گیرد. اندازه آپدیت احتمالا 10-15 مگابایت باشد و بخش Royale Pass بازی هم در این ساعات بازگشایی می شود.

همانطور که بالاتر اشاره شد ، فصل 15 بازی در ساعت 6:30 دقیقه بامداد در تاریخ 25 شهریور (فردا صبح) بر روی سرور ها قرار می گیرد. البته توسعه دهندگان بازی تاریخ انتشار بازی را تایید کرده اند و تاریخ دقیقی در این ارتباط مشخص نکرده اند. همانطور که قبل تر نیز اشاره شد ، حجم این آپدیت ، بسیار پایین است و نیازمند حجم کمی برای ارتقا به آخرین نسخه می باشد. از آنجایی که حجم این آپدیت پایین است ، احتمالا تغییرات گسترده ای نیاز نخواهد داشت و احتمالا بازی از دسترس بازیکنان برای اعمال تغییرات خارج نمی شود. در ارتباط با ساعت انتشار ، توجه داشته باشید که برای مناطق مختلف ممکن است کمی زودتر و یا دیر تر بر روی سرور قرار گیرد.

از آنجایی که PUBG Mobile از Google Plat و App Store حذف شده است ، آپدیت سیزن 15 بازی از طریق خود برنامه PUBG Mobile و از طریق یک پیغام Pop-Up در دسترس شما قرار می گیرد و به راحتی دانلود می شود.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!