اخبار زنده
ALT

رویداد جدید PlayStation 5 در راه است

توسط معین مهدیان|۲۴ شهریور ۱۳۹۹

سونی اعلام کرده است که رویداد جدید PlayStation 5 برای چهارشنبه برنامه ریزی شده است. این رویداد در تاریخ 16 سپتامبر (26 شهریور ) و در ساعت 12:30 دقیقه برگذار می شود. محوریت این رویداد بر بازی های کنسول جدید این شرکت می باشد. در این رویداد بازی هایی در روز انتشار همراه با بازی هایی که بعدا برای PS5 معرفی می شوند و اگر قصدی برای خرید این کنسول نسل بعد نداشتید ، این رویداد می تواند شما را راضی کند که PlayStation 5 را به عنوان پلتفورم خود برای بازی های نسل بعد انتخاب کنید. بنابر شایعات منتشر شده ، ممکن است شما اطلاعات بعدی که برای خرید PS5 نیاز دارید هم در این رویداد مشخص شود ، این اطلاعات شامل قیمت و تاریخ انتشار کنسول است.

این رویداد در حدود 40 دقیقه می باشد و از طریق YouTube و Twitch در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد. این رویداد بیشتر بازی-محور است تا سخت افزار-محور باشد و بازی های اصلی شرکت Sony و بازی های شرکت های دیگر که تحت عنوان Third-Party شناخته می شودند هم در این رویداد معرفی می شوند. چیزی که هم اکنون هم مشخص است ، این است که Spider-Man: Miles Morales و Ratchet & Clank: Rift Apart هر دو برای انتشار در زمان نزدیک به انتشار PS5 برنامه ریزی شده اند. البته از آنجایی که تاریخ دقیقی برای عرضه PlayStation 5 در دست نیست ، زمان انتشار این بازی ها هم مبهم است.

بازی های دیگر مانند Demon’s Souls Remake هم فعلا تاریخ انتشاری در تقویم بازی های سونی ندارند ، در کنار این بازی هنوز هم نمی دانیم که نسخه PS5 بازی مورد انتظار Call of Duty: Black Ops-Cold War کی منتشر می شود ، فقط چیزی که مشخص است این نسخه چند روز بعد از نسخه Microsoft بازی منتشر می شود.

در ارنست مطالعه کنید : خط داستانی احتمالی Call of Duty: Black Ops Cold War

در دسترس بودن این بازی های مورد انتظار و هایپ شده ، در زمان انتشار PlayStation 5 قطعا مزیت بزرگی است. البته این قضیه اولین برخورد بازیکنان با قیمت 70 دلاری جدید بازی های نسل بعد خواهد بود که باید دید واکنش آن ها در زمینه خرید چگونه خواهد بود. البته کمپانی هایی مانند Ubisoft هنوز این تغییر قیمت را اعمال نکرده است و باید دید که سیاست این شرکت در برخورد با قیمت گذاری بازی های خود چگونه خواهد بود.

Sony هنوز تاریخ و قیمتی برای کنسول بعدی خود مشخص نکرده است. البته در رقابت با Microsoft ای قرار دارد که هردو کنسول خود (Xbox Series X/S) خود را کاملا معرفی کرده است و تاریخ 10 نوامبر (20 آبان) را برای آن انتخاب کرده است. Xbox Series X قرار است برچسب 500 دلاری داشته باشد و نسخه ضعیف تر و در عین حال قدرتمند این شرکت Xbox Series S برچسب 300 داشته باشد. سیاست سونی در ارتباط با کنسول های خود کمی متفاوت است و قرار است PlayStation 5 را در دو نسخه دیسکی+دیجیتال و فقط دیجیتال عرضه کند. احتمالا از معرفی قیمت های این کنسول ها دور نیستیم و به زودی اطلاعات لازم را به دست می آوریم.

در ارنست مطالعه کنید : Xbox Series S رسما معرفی شد

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!