اخبار زنده
Apex

پیدا شدن مدل لجند "Loba" در فایل‌های بازی!

توسط مهدی نصری|۲۰ فروردین ۱۳۹۹

شک و شبه‌هایی که پیرامون لجند Loba وجود دارد ممکن است که به پایان رسد. روز گذشته دیتا ماینر‌های بازی مدل این شخصیت جدید را در فایل‌های بازی پیدا کرده‌اند.

دیتا ماینرها Biast12 و Suum مدل کاراکتر Loba را در فایل‌های بازی پیدا کرده‌اند. این مدل نشان می‌دهد که او یک جلیقه بر تن دارد.

رندر منتشر شده از او یک شی‌ء در پشت او را نیز نشان می‌دهد که با توجه به شکل و اندازه آن به احتمال زیاد با توانایی‌های او ارتباط مستقیمی دارد. گفته شده است که این لجند دستگاهی دارد که به واسطه‌ی آن می‌تواند دزدی کند و وسیله‌ی پشت سر او می‌تواند همان دستگاه باشد.به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportبا اینکه تصاویر مختلفی از Loba منتشر شده است اما این رندر و مدلی که در فایل‌های بازی پیدا شده است نیز تمام اطلاعات این کاراکتر را مشخص نکرده است. چرا که در یکی از انیمیشن‌های Loba به نظر می‌رسد که او از یک عصا استفاده می‌کند در حالی که مدل‌های کشف شده این شیء را نمایش نمی‌دهند.

با اینحال این اطلاعات وجود کاراکتر Loba را که به احتمال زیاد در فصل ۵ بازی منتشر می‌شود را تایید می‌کند. از همان زمان که تریلر فصل چهارم منتشر شد طرفداران حدس‌هایی میزدند که آن دختر کوچولو که در انتهای تریلر نشان داده می‌شود به عنوان شخصیت جدید بازی معرفی شود.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!