اخبار زنده
Apex

فصل 5 "Apex Legends": با "Loba" جدید‌ترین لجند بازی آشنا شوید!

توسط مهدی نصری|۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

در روز گذشته بازیکنان و طرفداران Apex Legends با اولین تصاویر و تیزر فصل 5 که Fortune's Favor نام دارد روبه‌رو شدند. فصل جدید شامل لجند Loba و بتل پس جدیدی است که البته برای بازی کردن آن باید حدود دو هفته‌ی دیگر صبر کرد!

جدید‌ترین سری داستانی بازی یعنی Stories from the Outlands به نام میراث یک دزد (Legacy of a Thief) به طور رسمی لجند جدید بازی یعنی Loba را معرفی می‌کند. البته این اولین باری نیست که ما این کاراکتر را مشاهده می‌کنیم. او ابتدا به عنوان یک دختر بچه در تیزر فصل 4 بازی به همگان معرفی شد زمانی که جنازه پدرش را در آغوش گرفته بود و قتل‌عام Revenant را مشاهده می‌کرد!به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportاز آن زمان تا به اکنون او بزرگ شده است و با مهارت‌های خود در دزدی زندگی خود را گذرانده است. با اینحال همیشه چیزی در ذهن او مانده است:‌ انتقام! از زمانی که Revenant پدرش را به قتل رساند او به دنبال انتقام گرفتن بوده است و سر‌انجام هدف خود را یافته است!

سیزن جدید علاوه بر اضافه شدن Loba بتل پس جدید نیز به بازی اضافه خواهد شد. همچنین ویژگی جدیدی به نام Quests نیز به بازی اضافه خواهد شد. با اینکه Respawn اطلاعات دقیقی از Questsها منتشر نکرده است اما انتظار می‌رود همان ماموریت‌های روزانه یا هفتگی باشد. البته ماموریت یا همان Quest فصل ممکن است چیزی فراتر از اینها باشد!

فصل جدید بازی با یک هفته تاخیر در تاریخ 12 می منتشر خواهد شد و مثل فصل قبل برای 4 ماه ادامه خواهد داشت.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!