اخبار زنده
ALT

Witcher 3 احتمالا بازی رایگان بعدی Epic Store است

توسط معین مهدیان|۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

بعد از آن که GTA V بر روی فروشگاه Epic Games به مدت ک هفته رایگان شد ، سریعا دنیای گیمینگ را به خبر خود مشغول کرد.شما علاوه بر دریافت رایگان نسخه کامل و قانونی GTA V از Epic Store ، 1,000,000 دلار پول در بازی بدست می آورید و این یک هدیه بسیار خوب برای طرفداران این بازی بر روی PC است! بعد از انتشار ان خبر ، گیمر های زیادی در سراسر دنیا به سرور های Epic Games Store هجوم آورند تا بتوانند این پیشنهاد ویژه را دریافت کنند. اگرچه حرکت Rockstar در جهت رایگان کردن بازی به شدت معروف خود بی سابقه است ، ولی خبر خوب برای گیمر های دنیا همین جا تمام نمی شود.بر اساس ویدیو حذف شده جدیدی در Reddit و یوتیوب ، شایعات زیادی پیرامون رایگان شدن The Witcher 3 : Wild Hunt در سراسر اینترنت پخش شده است که خبر از بازی رایگان بعدی فروشگاه Epic Games می دهد.

فروشگاه Epic Games یکی از اصلی ترین رقیب های Steam از Valve در فروش بازی های دیجیتالی است.این فروشگاه همچنن از سازنده بازی Fortnite است و شهرت خود را از اهدای باز های رایگان به کاربران PC بدست آورده است و این اهدای رایگان بازی هم برای سال 2020 هم ادامه دارد.The Witcher 3 برای دقایقی در فروشگاه ظاهر شد و بعد از از سایت حذف شد ولی Thumbnail را از خود به جا گذاشت که ، این فایل ممکن است صحت این شایعات را تایید کند.

بر اساس اخبار بدست آمده ، نسخه ای از بازی که قرار است بر روی این فروشگاه قرار گیرد ، نسخه Game of The Year Edition است که DLC های Hearts of Stone و Blood & Wine را در کنار بازی اورجینال در خود دارد.

با وجود اینکه اخبار حاکی از ورود The Witcher 3 : Wild Hunt به فروشگاه Epic Games هستند، هنوز معلوم نیست که قرار است به صورت کاملا مجانی (مانند GTA V) عرضه شود و یا قرار است صرفا با تخفیف عرضه شود.Epic Games در رایگان قرار دادن بازی های خوب و پرطرفدار برا مدت زمان کوتاه شهرت دارد ، ولی رسم نیست و ممکن است برای Witcher 3 اتفاق نیوفتاد.

با انتشار GTA V بعد از هجوم شایعات مربوط به انتشار آن در Epic Games Store ، احتمالا تا چند روز آینده اخباری از این که The Witcher 3 قرار است به صورت رایگان بر این فروشگاه عرضه شود و یا با تخفیف به دست کاربران می رسد.این فروشگاه معمولا بازی های رایگان را به محض آن که برای انتشار در فروشگاه آماده باشند معروفی می کند.

شرکت سازنده بازی محبوب The Witcher 3 : Wild Hunt ، یا همان CD Projekt RED معروف ، در حال حاضر خود را برای انتشار بازی به شدت مورد انتظار خود یعنی Cyberpunk 2077 ، یک بازی تمام عیار و بلک باستر آماده می کند.انتشار رایگان بازی محبوب خود ، در فروشگاه Epic Games م تواند ک ساست خوب برای جذب مشتری های جدید علاوه بر طرفداران قدیمی خود باشد.البته لازم به ذکر است که این شرکت بازی سازی ، خود یک فروشگاه اخختصاصی برای بازی های خود به نام GOG.com دارد و هیچوقت Witcher 3 را در این فروشگاه اختصاصی منتشر نکرده است.باید دید تا چند روز آینده واکنش Epic Games و CD Projekt Red به این خبر چه خواهد بود و آیا اصلا تصمیمی برای اراوه این بازی در EPG وجود دارد یا نه.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!