اخبار زنده
ALT

جزییات انتشار Far Cry 6

توسط معین مهدیان|۲۳ تیر ۱۳۹۹

در طی رویداد آنلاین Ubisoft در تاریخ 22 تیر ماه ، تاریخ انتشار Far Cry 6 توسط این شرکت رسما مشخص شد. بازیگر شخصیت منفی بازی ، شخصیت نمادین "Gus Fring"در سریال تحسن شده Breaking Bad است.

Far Cry 6 در تاریخ 30 بهمن 1399 (18 Februrary 2021) هم به صورت دیجیتالی و فیزکی در سراسر دنیا ، برای کنسول های PlayStation 5 ، Xbox Series X ، PS4 ، Xbox One ، Google Stadia و PC (از طریق فروشگاه های uPlay و Epic Games Store) در اختیار طرفداران این فرنچایز خاطره انگیز ، قرار میگیرد .

تریلر و تاریخ انتشار این عنوان مورد انتظار ، به صورت رسمی در رویداد دیجیتالی Ubisoft معرفیشد و ویژگی ها و جزییات اولیه بازی در این رویداد معرفی شد ، در ادامه به بررسی جزییات منتشر شده می پردازیم.

Far Cry 6 ، که در ماه گذشته میلادی لیک شد ، بازیکنان را به منطقه Yara می برد ، یک منطقه گرمسیری خیالی زیبا که توسط ستمگر به نام Anton Castillo اداره می کند. شخصیت منفی داستان یا Anton Castillo ، دارای صدا و چهره Giancarlo Esposito (شخصیتی منفور در سریال Breaking Bad به نام Gus Fring) می باشد.بازیکنان در Far Cry 6 ، به عنوان Dani Rojas ، که یکی از شهروندان معترض به وضعیت کشورش است، بازی می کنید و وظیفه دارید دولتی را که توسط Castillo اداره میشود را سرنگون کنید.

طرفداران سری محبوب Far Cry ، می توانند بار دیگر در نسخه 6ام این بازی ، در فضایی سرسبز و شهری ، جنگی ، ساحلی و مناطق دیگر، فراتر از پایتخت بزرگ Yara ، به گشت و گذار بپردازند. تنوع سناریو ها و داستان های فرعی بازی هم بنا بر اخبار بدست آمده قرار است بسیار گسترده باشد ، البته از آنجایی که این بازی بزرگترین دنیا را در سری Far Cry دارد ، تنوع این سناریو ها دور از انتظار نیست.

مکانیک های شناخته شده در فرنچایز Far Cry و نسخه های قبلی ، در این بازی هم بر میگردند. از نمونه های این مکانیک ها می توان به Friends اشاره کرد که معادل "Fang for Hire" در Fire Cry 5 است. تنوع ماشین و وسایل نقلیه در نسخه 6ام این سری بازی بسیار گسترده است و شما می توانید در زمانی که تیر هایتان تمام می شود ، از اسلحه های مصنوعی استفاده کنید. نکته جالب در ارتباط با Far Cry 6 این است که می توان کل داستان و بخش Campaign بازی را با همکاری دوستانتان به اتمام رساند.

Far Cry 6 مانند Assassin’s Creed: Valhalla ، همراه با Smart Delivery منتشر می شود ، به این معنی که اگر بازیکنان نسخه PS4 و یا Xbox One بازی را خریداری کنند ، می توانند در کنسول های PS5 و Xbox Series X این بازی را به صورت راگان تجربه کنند.

لازم به ذکر است که بازی برای پیش خرید در فروشگاه های معتبر دنیا عرضه شده است و کسانی که این بازی را پیش خرید کنند ، به پک Libertad (شامل یک Outfit و Discos Locos)دسترسی پیدا خواهند کرد.همچنین این بازی در 4 نسخه Standard ، Gold ، Ultimate و Collector’s Edition عرضه می شود.

تریلر رسمی Far Cry 6

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!