اخبار زنده
Mobile

بهترین بازی های آفلاین زیر 100 مگابایت – بخش دوم

توسط معین مهدیان|۲۷ تیر ۱۳۹۹

بازی های موبایل در سال های اخیر ، نسبت به بازی های قبل پیشرفت های چشم گیری داشته اند و محبوبیت آن ها هرروز افزایش می یابد. با وجود عمده بازی های موبایل که نیاز به ارتباط با اینترنت دارند و بسیاری از کاربران ایرانی با محدودیت حجمی و یا قیمتی مواجه هستند ، هنوز هم بازی های آفلاینی وجود دارند که بتوانید از آن ها لذت ببرید. در این لیست سعی شده است تا به جای معرفی بازی های شناخته شده با حجم بالا ، بازی هایی معرفی شوند که حجمی کمتر از 100 مگابایت دارند و حافظه گوشی هوشمند شما را بیش از حد اشغال نمی کنند. (برای مشاهده تصویر بازی روی اسم آن کلیک کنید)

بهترین بازی های آفلاین زیر 100 مگابایت – بخش اول

ادامه لیست :

6) School Driving 3D

امتیاز : 4.4/5

تعداد دانلود : 10+ میلیون نصب

اندازه APK : 53MB

تریلر بازی

لینک بازی در گوگل پلی

معرفی : این بازی هم برای کسانی که می خواهند رانندگی و قواعد آن را یاد بگیرند ، بسیار مفید و لذت بخش می باشد.این شبیه ساز واقع گونه ، به بازیکنان امکان انتخاب از بین ماشین ها و سناریو های مختلف رانندگی را می دهد و بازیکنان می توانند با این بازی ، بخشی از آموزش لازم برای رانندگی در دنیا واقعی را ببیند.


7) Alto Adventure (پیشنهادی بخش موبایل ارنست)

امتیاز : 4.6/5

تعداد دانلود : 10+ میلیون نصب

اندازه APK : 55MB

تریلر بازی

لینک بازی در گوگل پلی

معرفی : طبیعتا در معرفی لیست بازی ها موبایل ، می توانیم یک بازی ماجراجویی را مشاهده کنیم. و البته در این لست و در بین بازی های با حجم کمتر از 100 مگابایت ، Alto در سبک ماجراجویی می درخشد. در این بازی همراه Alto و دوستانش به همراه اسنوبرد ها باشید ، تا در ادیسه ای بی پایان ، شما را مشغول به خود کند. در این سفر ماجراجویی که از مناطق بیابانی در اطراف محل سکونت Alto شروع می شود ، شما حتی شانس کشف کردن منظره های خارق الاده ای را دارید که تا مدت ها بر ذهن شما می ماند.اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی هستید ، حتما به Alto Adventure یک شانس بدهید.

ویژگی : جدا از جلوه های بصری عالی بازی ، Alto Adventure تقریبا بر روی همه گوشی های اندرویدی کاملا روان اجرا می شود.همچنین بازیکنان این بازی می توانند مهرات خود را با حدود 180 و یا بیشتر "هدف" بسنجند


8) Nova Legacy

امتیاز : 4.1/5

تعداد دانلود : 50+ میلیون نصب

اندازه APK : 45MB

تریلر بازی

لینک بازی در گوگل پلی

معرفی : این بازی یک از بهترین بازی های در حال حاضر گوگل پلی در سبک شوتر است. برخلاف بقیه بازی های سنگین شرکت بازی سازی Gameloft ، Nova Legacy به شما تجربه یک شوتینگ با کیفیت بالا را در حجم فشرده شده 45MB می دهد.


9) Ocean Is Home Survival World

امتیاز : 3.9/5

تعداد دانلود : 10+ میلیون نصب

اندازه APK : 92MB

تریلر بازی

لینک بازی در گوگل پلی

معرفی : این بازی هم برای علاقه مندان به سبک Survival بازی سرگرم کننده ای خواهد بود ، شما در این بازی در نقش مردی زندگی می کنید که در جزیره ای بیابانی زندگی می کند و باید به دنبال غذایش باشد ، و تجهیزات لازم برای بقا را برای خود بسازد.


10) Ninja Fighting Spree

امتیاز : 3.6/5

تعداد دانلود : 10+ میلیون نصب

اندازه APK : 85MB

تریلر بازی

لینک بازی در گوگل پلی

معرفی : یک بازی سرگرم کننده و خوب در سبک اکشن که در آن بازیکنان در نقش نینجاها ، برای محافظت از روستا و مردم آن باید با دشمنان بجنگند. 4 کاراکتر باید ماموریت های متفاوت و جداگانه ای را تکمیل کنند.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!