اخبار زنده
Mobile

Free Fire به بیش از نیم میلیارد نصب رسید

توسط معین مهدیان|۱۵ مرداد ۱۳۹۹

طرفداران Free Fire از وضعیت بازی و گیم پلی آن به لطف آپدیت های خارق الاده بازی و ویژگی های همراه با این آپدیت ها راضی هستند. از آنجایی که بدشانسی شما ، ممکن است خوش شانسی دیگری باشد ، Free Fire شانس آن را دارد که به اندازه PUBG Mobile محبوب باشد!این اتفاق زمانی روی داد که دولت هند بازی PUBG Mobile(با پیش زمینه چینی) را در کشور خود ممنوع کرد و بیشتر بازیکنان این بازی را به سمت بتل رویال محبوب Free Fire سوق داد. شرایط فعلی در کشور هند ممکن است به این زوی ها تغییر نکند و فضای عالی برای درخشیدن Free Fire ایجاد کرده باشد.

Free Fire بدون شک یکی از نصب شده ترین بازی های بتل رویال برای موبایل است و در حال حاضر با بیش از 500 میلیون نصب ، این مقام را تثبیت کرده است. بر اساس گزارشی که در ماه گذشته نشان داده شد ، این بازی علاوه بر محبوبیت بالا ، با نصب نیم میلیاردی خود ، عرصه را بر رقبا تنگ کرده است و پارسال هم در رتبه های بالا بیشترین دانلود را از فروشگاه های App Store و Google Play کسب کرده بود.

گزارش های مالی Garena هم این موضوع را تایید کرده است و در فصل اول سال 1399 ، Free Fire با داشتن 80 میلیون بازیکن به صورت روزانه ، نشان داد که صرفا یک بازی بتل رویال معمولی نیست و برای رقابت با Fortnite و PUBG Mobile پا به میدان گذاشته است.

اما اتفاقی که بیش از اندازه به موفقیت این بازی کمک خواهد کرد ، ممنوع شدن بازی PUBG Mobile (شرکت سازنده این بازی ، Tencent Games ، یک شرکت چینی است)است که باعث می شود بازی Free Fire در عرضه گیمینگ هند بیش از پیش بدرخشد و طبیعتا بعد از عبور از بازار بزرگ این کشور ، راه خود را برای کسب محبوبیت بالاتر در کشور های دیگر پیش گیرد.

هند و چین ، پر جمعیت ترین کشور های دنیا، سهم بزرگی از دنیای گیمینگ را به خود اختصاص داده اند و مشکلات اخیر این دو کشور ، این موقعیت را برای هر دو کشور ایجاد کرده است که با تمرکز بر روی بازی های خود ، موفقیت Free Fire را در هند و یا PUBG Mobile را در چین ، برای بازیکنان خود اطمینانی تر کنند.

حال باید دید که برنامه های Garena برای Free Fire و یا Tencent Games برای PUBG Mobile چه تغییراتی ایجاد می کند و آپدیت های بعدی این دو بازی چگونه خواهد بود.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!