اخبار زنده
Apex

فصل 6 "Apex Legends": با "Rampart" جدید‌ترین لجند بازی آشنا شوید!

توسط مهدی نصری|۱۸ مرداد ۱۳۹۹

سر‌انجام پس از تیزر‌ها و تمام مواردی که بازیکنان و طرفداران Apex Legends شاهد آن بودند، زمان آن رسید که سیزن جدید و البته لجند جدید به طور رسمی معرفی شوند. شب گذشته تریلر لانچ سیزن ششم که Boosted نام دارد منتشر شد که شامل معرفی رسمی Rampart به عنوان لجند جدید بازی بود!

ردپای Rampart به خصوصا در این اواخر، بیشتر در تابلو‌های مپ World's Edge به چشم می‌خورد که توسط گرافیتی‌های عجیبی تزئین شده بودند. البته جدا از تمام تیزر‌هایی که اخیرا شاهدشان بوده‌ایم، اطلاعاتی که از گذشته لو رفته بود و البته مواردی مانند حرف عجیب R در اسکین‌های بتل پس Flatline و Wingman باعث شده بود که اکثر طرفداران راجب اینکه Rampart لجند بعدی است مطعمن باشند.

در هر صورت با منتشر شدن تریلر لانچ رسمی فصل ششم بازی همه‌ چیز مشخص شد و در واقع Rampart نه تنها به عنوان لجند جدید معرفی شد بلکه بازیکنان شاهد صحنه‌هایی از توانایی‌های او در این تریلر بودند.به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportبه طور ساده، Rampart به عنوان یک آهنگر به حساب می‌آید، کسی که تا به امروز به دور از صحنه‌ی مبارزه فعالییت داشته است و اسم و رسمی برای خود بدست آورده است. در نتیجه توانایی او در ساخت سلاح‌ها و گلوله‌های جنگی است.

در واقع این موضوع در تریلر فصل ششم کاملا مشخص بود. زمانی که Rampart پشت سلاخ مخوف خود که یک مینی‌گان است قرار گرفته بود و با چهره‌ای خندان مشغول مبارزه بود! باید بدانید که به احتمال زیاد این سلاح Ultimate این لجند می‌باشد و البته نامش Sheila می‌باشد!

توانایی دیگر Rampart نیز در تریلر مشخص بود. در واقع اگر به شلیدی که مقابل Bangalore قرار داشت دقت کرده باشید متوجه شده‌اید که این شیلد گلوله‌های کسی را که پشتش قرار می‌گیرد قدرتمند‌تر می‌سازد در حالی که یک مانع برای گلوله‌هایی است که از سمت مخالف شلیک شده‌اند.

در هر صورت هنوز برای حدس زدن توانایی‌های او کمی زود است و همه چیز با ورود پر سر و صدای Rampart مشخص خواهد شد!

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!