اخبار زنده
LoL

پایان پیروزی‌های "T1" در آخرین هفته‌ی LCK: پیروزی "Damwon Gaming"!

توسط مهدی نصری|۳۰ مرداد ۱۳۹۹

تیم Damwon Gaming موفق شد که به پیروزی‌های T1 در آخرین هفته‌ی LCK پایان دهد. تیم T1 که با مید‌ لینر جدید خود Clozer به جای Faker در این بازی ظاهر شد بود، در هفته‌های گذشته عملکرد خوبی داشته است اما پیروزی‌های متوالی آنها با شکست در بازی امروز به پایان رسید. در این بازی ما شاهد عملکرد خوب هر دو تیم بودیم اما در آخر این تیم Damwon Gaming بود که با نتیجه‌ی ۱-۲ توانست T1 را شکست دهد.

بی‌شک بسیاری از طرفداران منتظر رویارویی مید لینر‌ها یعنی Clozer و ShowMaker بودند. این اتفاق در بازی امروز رخ داد و این ShowMaker بود که قدرت خود را باری دیگر ثابت کرد و Clozer را تحت فشار قرار داده بود. مید لینر ShowMaker در این فصل فوق‌العاده بوده است و در رده‌بندی مید لینر‌ها در جایگاه اول قرار دارد. عملکرد او در بازی اول این سری با چمپیون Twisted Fate و ثبت نتیجه‌ی ۶/۰/۱۰ باعث شد که او عنوان بهترین بازیکن را دریافت کند.

رویارویی این دو تیم با یک بازی محتاطانه از هر دو سمت آغاز گردید. فایتی که بر سر اژدهای سوم صورت گرفت نتیجه‌ی بازی را مشخص کرد، Damwon Gaming موفق شد که تنها با از دست دادن دو بازیکن تمام بازیکنان تیم T1 را کیل کند و این مورد به توانایی و مهارت آنها در فایت برمی‌گردد.به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportبعد از این فایت و برتری بدست آمده آنها موفق شدند که بارون (Baron Nashor) را نیز بدست آورند. با اینکه T1 تمام تلاش خودش را کرد که جلوی Damwon را بگیرد، اما تفاوت گلد و در واقع آیتم‌ها باعث شده بود که Damwon Gaming برتری را کاملا در دست داشته باشد و در یک بازی ۲۹ دقیقه‌ای T1 را شکست دهد.

بعد از بازی اول T1 تغییراتی در درفت (Draft) خود داد، آما آنها با بن کردن Lilia و Twisted Fate با پیک‌های دیگر Damwon یعنی Sett و Kassadin روبه‌رو شدند که حتی شرایط را از بازی قبلی برای این تیم دشوار تر کرد! با گذشت زمان و رسیدن به اواخر بازی، Damwon Gaming توقف ناپذیر شده بود! با اینکه T1 موفق شد روح اژدها را دریافت کند، اما آنها نتوانستد به خوبی از این برتری استفاده کنند و با شکست خوردن در نزدیکی‌های بارون این بازی را نیز واگذار کردند.

این رویارویی نشان داد که مید لینر Clozer هنوز به فرصت نیاز دارد تا بتواند در مقابل مید‌ لینر‌های رده بالا ایستادگی کند. تیم Damwon Gaming در صدر جدول کره قرار دارد و به احتمال زیاد با همین جایگاه فصل را به اتمام برسانند.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!