اخبار زنده
LoL

"G2" موفق به شکست "Rogue" می‌شود: رویارویی دوباره با "Fnatic" اینبار در فینال فصل تابستان!

توسط مهدی نصری|۱۶ شهریور ۱۳۹۹

روز گذشته تیم G2 در نیمه‌نهایی فصل تابستان موفق به شکست دادن Rogue در یک سری هیجان‌انگیز پنج‌گانه شد تا باری دیگر شاهد بازی این تیم با Fnatic البته اینبار در فینال فصل باشیم.

مید لینر Caps در طول این سری عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت. او با چهار چمپیون مختلف در این سری بازی کرد و در تمام بازی‌ها حتی بازی که در آن تیم G2 شکست خورد او عملکرد خوبی داشت. پیک طلایی او یعنی چمپیون Syndra کار آمد بود و دیروز توانست G2 را نجات دهد!

البته این سری با عملکرد فوق‌العاده‌ی Rogue در بازی اول شروع گردید. این تیم با داشتن Hecarim به عنوان جانگلر توانست در بازی اول پیروز میدان باشد!به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportدر کمال تعجب تیم G2 برای بازی دوم چمپیون Hecarim را در لیست بن خود قرار نداد و این باعث شد که Rogue باری دیگر به سراغ پیک کردن Hecarim برود. این موضوع باعث شد که G2 باری دیگر تحت فشار قرار بگیرد، با اینحال G2 با گذشت زمان و کمی مدیریت موفق شد که به بازی برگردد.

به دنبال پیروزی در بازی دوم، G2 در بازی سوم فوق‌العاده ظاهر شد و تنها در ۲۷ دقیقه موفق به شکست دادن Rogue گردید. آنها در این بازی موفق به دریافت ۲۶ کیل شدند و خود را آماده‌ی رویارویی دوباره با Fnatic نشان دادند.

البته بازی چهارم به سود Rogue به اتمام رسید. این تیم در بازی چهارم نشان داد که تشنه‌ی موفقیت و کسب عنوان می‌باشد و این سری را به بازی پنجم کشاند.

بازی پنجم با عملکرد فوق‌العاده Caps با چمپیون Syndra همراه شد. او در این بازی آسیب زیادی وارد کرد و به طور کلی برد تیم خود را تضمین کرد.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!