اخبار زنده
LoL

رویارویی "Fnatic" و "G2" رکورد بازدید‌‌ها را شکست!

توسط مهدی نصری|۲۲ شهریور ۱۳۹۹

روز گذشته اطلاعات مربوط به رویارویی G2 و Fnatic توسط رایوت گیمز منتشر شد و باید بدانید که این بازی پر بازدید‌ترین رویارویی در لیگ اروپا تا به امروز بوده است!

طبق اعلام LoLEsports این سری که با سه بازی به سود G2 به اتمام رسید موفق شده است که به رکورد ۹۵۲,۳۳۹ بیننده‌ی به صورت همزمان برسد که در مقایسه با سال گذشته رشد ۱۶.۷ درصدی داشته است. این سری همچنین به طور میانگین ۸۱۹,۴۱۴ بازدیدکننده در هر لحظه داشته است که ۷۰ درصد از سال گذشته بیشتر است.

با اینکه G2 از براکت بازنده‌ها به فینال فصل رسید، آنها Fnatic را با اقتدار شکست دادند و موفق شدند که هشتمین عنوان قهرمانی اروپا و البته پنجمین برد متوالی خود را در فینال این لیگ کسب کنند.به کانال تلگرام اِرنست بپیوندید.
https://t.me/EarnestEsportدر کل این فصل از رقابت‌های لیگ اروپا زمان زیادی به مقدار ۴۰,۰۴۱,۷۵۰ ساعت از وقت بازدیدکنندگان را به خود اختصاص داده است که این مقدار ۸۵ درصد از مقدار زمان تماشای بازی‌ها در سال گذشته بیش‌تر است و این مورد این فصل را تبدیل به پربازدید‌ترین فصل اروپا کرده است.

با پایان فصل تابستان اروپا، چهار تیم از این لیگ به مسابقات جهانی امسال که در چین و شهر شانگ‌های برگزار می‌شود راه یافته‌اند: قهرمان این فصل یعنی G2 به همراه رتبه‌‌های دوم تا چهارم یعنی Fnatic و Rogue و همچنین MAD Lions.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!