اخبار زنده
LoL

League Worlds 2020: نتایج روز چهارم مرحله‌ی Play-Ins!

توسط مهدی نصری|۰۴ مهر ۱۳۹۹

سرانجام مسابقات جهانی League of Legends آغاز گردید و ما امروز شاهد آغاز بازی‌های مرحله‌ی Play-Ins بودیم. همانطور که پیش‌تر گفته شد این مرحله در مجموع شامل ۱۰ تیم می‌باشد که در دو گروه ۵ تیمه به رقابت می‌پردازند و در آخر چهار تیم وارد مرحله‌ی گروهی خواهند شد.

تیم‌های Team Liquid و PSG Talon به مرحله‌ی گروهی مسابقات راه یافتند و باقی تیم‌ها مانند تصویر رقابت خواهند کرد تا تکلیف دو تیم دیگری که به گروه‌های اصلی می‌پیوندد مشخص بشود.


مرحله‌ی Play-Ins شامل تیم چهارم ژاپن و اروپا، تیم سوم آمریکا، تیم‌های دوم مناطق تایوان و هنگ‌کنگ و جنوب‌شرقی آسیا و در نهایت تیم‌های اول از لیگ‌های مختلف برزیل، ژاپن، آمریکای لاتین، اقیانوسیه و ترکیه می‌باشد.

هر تیم با تیم دیگر یک بازی رفت و برگشت انجام می‌دهد و در پایان رقابت‌ها دو تیم اول هر گروه مستقیما به گروه‌های اصلی رقابت‌ راه می‌یابند.

تیم‌های سوم و چهارم هر گروه ابتدا در یک سری پنج‌گانه با یکدیگر روبه‌رو خواهند شد و برنده با تیم دوم گروه دیگر بازی خواهد کرد. بدین ترتیب تیم‌های سوم و چهارمی که به چهار گروه مسابقات جهانی اضافه خواهند شد مشخص می‌شود. این تصویر نحوه‌ی راه‌یابی تیم‌های Play-in به گروه‌های اصلی را شرح می‌دهد.

تیم‌های محبوب این مرحله LGD Gaming چین، MAD Lions اروپا و Team Liquid آمریکا هستند.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!