اخبار زنده
LoL

پیروزی "SupperMassive" در برابر "MAD Lions": رکورد ۰-۲ برای این تیم!

توسط مهدی نصری|۰۵ مهر ۱۳۹۹

روز دوم مرحله‌ی Play-Ins مسابقات جهانی League of Legends نیز با نتایج به دور از انتظار به شگفت‌زده کردن طرفداران و دنبال‌کنندگان این سری ادامه داد. شکست MAD Lions در برابر SupperMassive در بازی امروز نیز یکی از این موارد است.

تیم MAD Lions در ماجراجویی خود در رقابت‌های جهانی کمی ضعیف ظاهر شده‌ است. طبیعی است که فضای مسابقات و اهمیت آن در عملکرد تازه‌کاران MAD Lions تاثیر بگذارد اما با اینحال آنها در مقایسه با چیزی که ما در فصل تابستان شاهدش بوده‌ایم محکم و استوار بازی نکرده‌اند.

در واقع در طول این رویارویی این تیم SuperMassive بود که با اعتماد به نفس بیش‌تری کار را دنبال می‌کرد و با بازی قاطعانه و حجومی خود تیم MAD Lions را تیمی ضعیف نشان می‌داد! سر‌انجام آنها توانستند بازی را با ۱۸ کیل و دریافت تمام Objectieves بازی البته به جز یک اژدهای کوه به اتمام برسانند.

تجربه نیز یکی از عامل‌هایی است که می‌توان گفت در پیروزی SupperMassive در برابر MAD Lions نقش داشته است. چهار‌ تا از بازیکنان MAD Lions تا به حال در هیچ رویداد بین‌المللی حضور نداشته‌اند در حالی که روستر تیم SupperMassive حداقل در یک رویداد بین‌المللی حضور داشته‌اند.

با این شکست MAD Lions اکنون به رکورد ۲-۱ رسیده است. این تیم به عنوان یکی از بهترین‌های مرحله‌ی Play-Ins به حساب می‌آمد اما به نظر می‌رسد که رویداد Worlds فشار زیادی بر آنها وارد کرده است. این بازی دومین بازی غیر منتظره امروز بود چرا که تیم Rainbow7 برزیل نیز تیم محبوب LGD Gaming چین را پیش از این بازی شکست داده بود.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!