اخبار زنده
Dota 2

قهرمانی تیم Secret و ثبت رکورد جدید در تاریخ مسابقات!

توسط علی عطار|۰۶ مهر ۱۳۹۹

تورنمنت OGA DotA PIT نیز بعد از 3 روز رقابت هیجان انگیز به پایان رسید و بار دیگر تیم Secret قهرمان این سری از مسابقات شد!

بعد از شکست تیم Alliance با نتیجه 2 بر 0 تیم Secret موفق شد از Upper Bracket خود را به فینال مسابقات برساند و در Lower Bracket نیز تیم VP.Prodigy بسیار پرقدرت ظاهر شد و تیم ها را یکی از پس دیگری از دور مسابقات حذف میکرد. VP.Prodigy تنها تیمی بود که در این تورنمنت توانست در روز اول یک بازی خود را مقابل Secret پیروز شود اما با نتیجه 2 بر 1 به Lower bracket سقوط کرد

اما VP.P با شکست Navi و Alliance باردیگر در فینال مقابل Secret قرار گرفت تا دوباره شانس خود را برای پیروزی برابر این تیم امتحان کند اما در تمامی تورنمنت ها ثابت شده است که تیم Secret در فینال به کابوس حریف تبدیل میشود و هیچ تیمی توان مقابله با آن را ندارد

اینبار نیز تیم Secret موفق شد با نتیجه 3 بر 0 پیروز مسابقات شود و حتی در بازی آخر خود در 20 دقیقه کار تیم VP.P را تمام کرد و عنوان قهرمانی را بدست اورد!

تیم Secret حال با پیروزی در این تورنمنت توانست هشتمین قهرمانی متوالی خود را بدست بیاورد که این پیروزی ها را تقریبا 2 ماه بعد از شروع ویروس کرونا و آنلاین شدن تمامی تورنمنت ها آغاز کرد و تا به امروز تمامی فینال ها را نیز با نتیجه 3 بر 0 به پایان رسانده است.

جایزه این مسابقه برای تیم اول 70.000$ بود که به تیم Secret رسید و مقام دوم نیز که VP.P بود با 36.000$ کار خود را به پایان رساند،تیم VP.P در این تورنمنت نتایج بسیار خوبی را بدست اورد و قطعا در آینده اخبار بسیار خوبی را از این تیم شاهد خواهیم بود،لازم به ذکر است که تیم Virtus.pro به تازگی غیرفعال شده است و اعضای آن شرایط شرکت در تورنمنت را نیز ندارند که حضور این تیم در تورنمنت ESL نیز همچنان نامشخص میباشد.

تورنمنت ESL One Germany از 14 مهر شروع خواهد شد و تیم های زیادی در آن شرکت خواهند کرد که به زودی اخبار تکمیلی را اعلام خواهیم کرد.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!