اخبار زنده
LoL

"Fnatic" با پیروزی در مقابل "TSM" اولین برد خود در روز اول مسابقات جهانی را کسب کرد!

توسط مهدی نصری|۱۲ مهر ۱۳۹۹

تیم Fnatic در اولین روز از مرحله‌ی گروهی مسابقات مقابل TSM قرار گرفت و توانست که اولین بازی خود در طول رقابت‌های جهانی را با پیروزی پشت سر بگذارد.

این بازی از جذابیت خاصی برخوردار بود. علاوه بر عملکرد دو تیم، طرفداران شاهد رویارویی دو منطقه مختلف با یکدیگر بودند. همچنین این دو تیم بار اولی بود که در مسابقات جهانی روبه‌روی هم قرار گرفته‌اند و می‌توان گفت که انتظار برای رویارویی این دو و دنبال کردن آن قطعا ارزشمند بوده است. این بازی حساس از همان ابتدای کار پرانرژی و نفس‌گیر آغاز شد.

تیم Fnatic با درفت کردن Evelynn و Lucian به عنوان جانگلر و مید لینر قوی ظاهر شد. در واقع این تیم با استفاده از این کمبو (Combo) یعنی Lucian/Evelynn موفق شده بود که تیم G2 Esports را بعد از چیزی حدود ۸۰۰ روز شکست دهد. به دنبال آن Rekless با پیک معروف خود یعنی Jhin و ساپورت Hylissan با پیک تاثیر گذار Rakan شرایط را برای پیروزی محیا می‌کردند.

البته در سمت دیگر نیز Bjergsen با پیک Syndra و البته Broken Blade با پیک Camille خود که در طول فصل گذشته رکورد ۱۰۰٪‌ نرخ پیروزی را کسب کرده است در میدان حاضر شدند. با اینحال ضعف اصلی تیم TSM به پیک بات لین این تیم که Senna بود مربوط می‌شود. ای‌دی‌کری Doublelift با چمپیون Senna نتوانست تاثیر‌گذار ظاهر شود.

در ۱۰ دقیقه اول بازی می‌توان گفت که Fnatic کنترل بازی را در دست داشت. Rekless موفق به دریافت First Blood شد و در نتیجه بات لین TSM تحت فشار قرار گرفت. به دنبال آن تاپ لینر Bwipo نیز موفق به دریافت یک کیل در لین خود گردید. تیم TSM به واسطه مید‌ لینر Bjergsen توانست که تا حدودی به بازی برگردد.

با رسیدن به اواسط بازی اوضاع آن‌طور که پیشبینی شده بود پیش نرفت. Selfmade و پیک Evelynn تاثیر بسزایی در روند بازی گذاشت. او با استفاده از این چمپیون بازی را به یک بازی موش و گربه تبدیل کرده بود. در پایان تیم Fnatic موفق به دریافت بارون (Baron Nashor) گردید و به واسطه تلپورت تاپ لینر Bwipo اولین پیروزی خود را کسب کرد.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!