اخبار زنده
LoL

بقای "Team Liquid": پیروزی در برابر "G2 Esports"!

توسط مهدی نصری|۱۵ مهر ۱۳۹۹

هفته‌ی اول مرحله‌ی گروهی مسابقات 2020 League of Legends World Championship بعد از چهار روز رقابت هیجان‌انگیز میان تیم‌ها به پایان رسید. تمام تیم‌ها در طول این چهار روز مجموعا سه بازی انجام داده‌اند. هر گروه ثابت کرده که ممکن است غیر‌قابل پیشبینی نتایجش را رقم بزند!

به عنوان مثال Team Liquid به عنوان نماینده‌ی آمریکا در بازی امروز خود با G2 Esports اروپا تمام توان خود را به کار گرفت و توانست که در یک بازی هیجان‌انگیز این تیم را شکست دهد. این در حالی است که G2 دو بازی اول خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود و در طرف دیگر این Team Liquid بود که دو بازی اول مرحله‌ی گروهی خود را با شکست پشت‌ سر گذاشته بود و در واقع به عنوان یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های این رقابت به شمار می‌آمد.

با اینحال Team Liquid موفق شد که در یک بازی قاطعانه G2 را شکست دهد. آنها از همان اوایل بازی برتری را در دست داشتند و در دقیقه‌ی ۲۰ با اختلاف گلد ۳۰۰۰ قدرت‌نمایی می‌کردند! این تیم در نتیجه با دریافت روح اژدهای آتشین (Infernal) و مجموعا ۲۴ کیل به کار G2 خاتمه داد.

مید لینر Jensen در کسب این نتیجه و عملکرد کلی تیم نقش بسزایی ایفا کرد به طوری که با چمپیون Orianna و نتیجه‌ی ۱۰/۲/۱۰ خود در ۸۳٪‌ از کیل‌های تیمش نقش داشته است.

با آغاز هفته‌ی بعدی در طی دو روز آینده رقابت در گروه A نیز ادامه خواهد یافت. Team Liquid همچنان فرصت صعود کردن از مرحله‌ی گروهی را خواهد داشت و باید منتظر بازی‌های در هفته‌ی دوم بمانیم!

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!