اخبار زنده
Dota 2

شروع فصل جدید Dota Plus و اخبار تکمیلی از سیستم جدید Rank

توسط علی عطار|۲۶ مهر ۱۳۹۹

با پایان BattlePass بازهم دوتا2 در حال ریزش بازیکن بود و Valve طی اقدامی جالب خبر از شروع فصل جدید Dota Plus و سیستم جدیدی که قرار است در رنک بازی قرار بگیرد صحبت کرد و بعد از چند روز با یک اپدیت کم حجم،این تغییرات به بازی اضافه شد!

از این پس Dota Plus هر 3 ماه یک Treasure اختصاصی در Shop خواهد داشت که تعدادی ست و البته یک کوریر که دارای 2 جم بسیارگران قیمت میباشد را شامل میشود،فقط دارندگان Dota Plus میتوانند این Treasure را خریداری کنند که قیمت آن نیز 10.000 شارد میباشد.

لازم به ذکر است جم هایی که در این ترژر قرار دارد بسیار گران قیمت میباشد و تعداد محدودی از آنها در شاپ ها و سایت های ترید آیتم وجود دارد.

از دیگر تغییرات مهم Dota Plus میتوان به پیشنهادی در پیک کردن هیروها و وین ریت هربازیکن در رنک خود اشاره کرد که میتواند بازیکن را در پیک کردن هرچه بهتر هیروی مورد نظر،راهنمایی کند.

اضافه شدن تعدادی از Chat wheal battlepass و زمانبندی مناسب برای Pull و Stack کردن نیز به دوتا پلاس اضافه شده است.

در ضمن بخش Mvp که فقط در زمان BattlePass بود حالا به صورت کلی در بازی قرار گرفته است و دارندگان Dota Plus در صورت Mvp شدن میتوانند شارد اضافی دریافت کنن

تغییراتی نیز در بخش Avoid playre (مسدود کردن بازیکن که دیگر نتوانید با او بازی کنید) که از 16 بازیکن به 25 افزایش پیدا کرده است.

اما خبر خوب برای بازیکنان این است که بخشی از Dota Plus رایگان شده است،از این پس تمامی بازیکنان میتوانند از قابلیت Tip استفاده کنند و به صورت هفتگی 500 شارد بدست بیاورند(با پیروزی در 3 بازی که در صورت داشتن پلاس به 1000 افزایش پیدا میکند)

از دیگر قابلیت های رایگان Dota Plus بالابردن سطح هیروها تا لول 5 میباشد(تا قبل از این اپدیت فقط دارندگان دوتا پلاس میتوانستند هیروهای خود را در سطح های Silver tier _ Crystal tier _ Master tier) ببرند اما از این پس میتوانید تمامی هیروهای خود را تا لول 5 ببرید و شارد دریافتی آنرا برای خرید ست های استفاده کنید.

به سراغ بخش Guild میرویم که بسیاری تصور میکردند بعد از پایان BattlePass پرونده گیلد نیز به بسته میشود اما به دلیل استقبال زیاد بازیکنان و تغییراتی که صورت گرفته است بازهم مورد محوبیت بازیکنان قرار گرفته است

از این پس دیگر Guild ها سطح ندارند و بر اساس امتیاز به دست اورده در یک فصل ارزیابی میشوند

هرهفته ماموریت های گیلد اپدیت میشود و افراد عادی نیز میتوانند با تکمیل کردن آن شارد دریافت کنند که این برای دارندگان دوتاپلاس 2 برابر خواهد بود(افراد عادی میتوانند یک ماموریت و دارندگان دوتاپلاس میتوانند دو ماموریت را برای تکمیل انتخاب کنند)چلنج های هفتگی نیز مانند قبل با حضور 3 نفر از اعضای گیلد باید صورت بگیرد.

جوایزی نیز برای گیلدهای برتر در نظر گرفته شده است که جوایز آنرا میتوانید در تصویر زیر مشاهده کنید

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر