اخبار زنده
Dota 2

نوار پیروزی های تیم Secret به پایان رسید!!

توسط علی عطار|۱۰ آبان ۱۳۹۹

تورنمنت جذاب ESL One Germany به روزهای پایانی خود نزدیک میشود و تا به اینجای کار تیم Navi توانسته خود را به فینال این سری از مسابقات برساند.

نکته قابل توجه درباره این تورنمنت این است که برای اولین بار روش جدیدی برای ورود تیم ها به Playoffs استفاده شده است که به 5 راند تقسیم شده است و تیم ها در هرراند شانس خود را برای حضور در مرحله Playoffs امتحان میکنند.

در دورگروهی تیم Secret بازهم پرقدرت ظاهر شد و توانست بدون باخت و با پیروزی 3 بازی خود به Playoffs برسد

تیم Alliance نیز نتایج یکسانی داشت و با 3 پیروزی پا به پای تیم Secret ادامه میداد و به ترتیب تیم های Mudgolems _ OG _ Navi _ Liquid _Nigma و در آخر تیم Vikin.gg خود را به مرحله نهایی رساندند.

در روز اول بازی ها تیم Secret با نتیجه 2 بر 1 تیم Nigma را شکست داد و Liquid نیز در Lower bracket با بازی زیبای خود Nigma را از دور مسابقات حذف کرد،تیم Mudgolems که به تازگی تشکیل شده است و اولین تورنمنتی است که در آن شرکت کرده اند تا به اینجای کار بسیار پرانگیزه و البته پرحاشیه دنبال میشوند

بعد از شیطنت های تیم Secret در توییتر و ایجاد یکسری حواشی برای تیم Mudgolems،این تیم توانست Secret را با نتیجه 2 بر 0 شکست دهد و نتیجه دست کم گرفتن یک تیم تازه تاسیس باعث شد تا تیم Secret به Lower bracket سقوط کند.

تیم OG نیز خیلی زود مانند Nigma از دور مسابقات کنار رفت و توسط تیم Navi در Upper bracket و Alliance در Lower bracket شکست خورد.

تیم Navi که به تازگی روسترهای جدید دریافت کرده(اعضای تیم FTM) نتایج خوبی را بدست اورده است و با شکست OG و البته پدیده مسابقات یعنی Mudgolems خود را به فینال مسابقات رسانده است

اما تحقیر تیم Secret تمام نشده بود و این تیم نتوانست در Lower bracket مقابل Liquid به برتری برسد و با نتیجه 2 بر 0 از دور مسابقات حذف شد!

بعد از 6 ماه،در تمامی تورنمنت ها تیم Secret قهرمان مسابقات و یک پای فینال بود،اما نوار پیروزی ها توسط Mudgolems و Liquid به پایان رسید و بالاخره تیمی به جز Secret در فینال را شاهد خواهیم بود

لازم به ذکر است که کاپیتان تیم Mudgolems بازیکن Fata میباشد که از قدیمی ترین بازیکنان دوتا میباشد و از سال 2012 در بسیاری از تیم های بزرگ حضور داشته است،بازیکن دیگر این تیم یعنی 33 نیز سابقه خوبی دارد و در تیم Alliance نیز کنار Fata بازی کرده است.دیگر اعضای این تیم سابقه چندان درخشانی ندارند و بیشتر حضور Fata تیم را خاص و یکپارچه کرده است و انتظار میرود اخبار خوبی را در آینده از طرف این تیم شاهد باشیم.

تا ساعاتی دیگر تیم Liquid با Mudgolems بازی میکند،پیشنهاد میکنیم حتما این بازی جذاب را دنبال کنید و فردا ساعت 19:30 به وقت ایران فینال مسابقات برگزار میشود که تحلیل کلی آن در پست بعدی قرار میگیرد

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!