اخبار زنده
Dota 2

رویداد Diretide 2020 در Dota 2 چه زمانی به پایان می رسد؟

توسط کیوان متین راد|۱۷ آبان ۱۳۹۹

اما بعد از هفت سال ، Valve سرانجام آنچه جامعه درخواست کرده بود را تحویل داد و نسخه صیقلی تری از Diretide را در تاریخ 29 اکتبر به Dota 2 معرفی کرد. بازیکنان به حالت رویداد بازی هجوم آوردند تا بیشتر آب نبات ها را در اطراف نقشه جمع کنند و در عین حال از آنها محافظت کنند تا از تیم دشمن فاصله بگیرند. با پیدا شدن سروکله روشان برای گرفتن شیرینی ، گیم پلی بازی به تجربه ای پر دردسر تبدیل می شود و Dota 2 با تشکر از Diretide برای اولین بار در شش ماه گذشته حتی در بازیکنان متوسط ​​خود یک جهش دید.

با این حال همه طرفداران حالت های جایگزین بازی نیستند. اما Valve حتی با دادن امتیازهای Diretide بعد از مسابقات منظم ، این هواداران را نیز تحت پوشش قرار داد. جمع آوری 100 امتیاز به بازیکنان یکی از پاداش های Roshan را می دهد. بیش از 75 جایزه در انتظار بازیکنان است و شما همچنین می توانید گنجینه اصلاح شده را از Diretide را خریداری کنید تا سعی کنید آیتم های ایمورتالی را به دست آورید که بازگشت تاریخی Diretide را به شما یادآوری می کند.

رویداد Diretide 2020 در Dota 2 چه زمانی به پایان می رسد؟

بیشتر رویدادهای هالووین تقریباً در اوایل ماه نوامبر به پایان می رسند ، اما Diretide تا 22 دسامبر برقرار خواهد بود. گرچه به نظر می رسد Valve با گذشت زمان آنقدر سخاوتمند شده است که به بازیکنان اجازه می دهد همه پاداش های Diretide را دریافت کنند.

شبیه به Diretide ، آخرین بار Frostivus در سال 2013 برگزار شد تا اینکه در سال 2017 احیا شد. سه رویداد آخر Frostivus بین 14 و 19 دسامبر آغاز شد و در هفته اول سال جدید به پایان رسید.

اگرچه ممکن است آینده Frostivus به دلیل تاریخ پایان Diretide 2020 مبهم باشد ، Valve زمان کافی برای آماده شدن برای رویداد سالانه New Bloom خود خواهد داشت ، که سال نو چینی را جشن بگیرد. این یکی از معدود رویدادهایی است که سابقه مناسبی دارد و فقط یک بار در سال 2018 لغو شد.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!