اخبار زنده
Fortnite

Fortnite از تمام عملکردهای کنترلر جدید PS5 پشتیبانی می کند!

توسط کیوان متین راد|۱۷ آبان ۱۳۹۹

بازی Fortnite از عملکرد adaptive trigger در PS5 پشتیبانی می کند ، به این معنی که دکمه های L2 و R2 بسته به اینکه از چه سلاحی استفاده می شود کشش متفاوتی دارند.

مایکل هاوس ، هماهنگ کننده انجمن Epic در پست بلاگ پلی استیشن گفت: "Fortnite از دو نوع علمکرد adaptive trigger برای سلاح های مختلف پشتیبانی خواهد کرد: عملکرد فشار دادن دکمه و یا نگه داشتن آن." "اسلحه هایی که در هر بار زدن دکمه یک بار شلیک می کنند مثل اسلحه های SMG ، تک تیراندازها ، اسلحه های تهاجمی و غیره از عملکرد adaptive trigger استفاده خواهند کرد ، بدین معنا که در هنگام فشار دادن DualSense ، مقاومت واقعی در فشار دادن دکمه آنها را احساس خواهید کرد. "

نکته جالب اما این است که در استفاده از نوع دیگری از اسلحه که مانند موارد ذکر شده در بالا نیست ، احساس دکمه ها متفاوت خواهد بود.

وی گفت: "سلاحهایی مانند Boom Bow و Minigun شما را مجبور به نگه داشتن دکمه ماشه میکنند." "حتی در حالی که ماشه DualSense را کاملاً پایین نگه داشته اید ، باز هم احساس مقاومت واقعی خواهید داشت ، به نحوی که احساس می کنید کمان را عقب می کشید یا یک شلیک با Minigun انجام میدهید."

به روزرسانی نسل بعدی Fortnite ، که همچنین بهبود عملکرد زیادی را ارائه می دهد ، در کنار معرفی PS5 در هفته آینده در 12 نوامبر در دسترس خواهد بود.

نظر بدهید

  • گزارش دادن

نظرات بیشتر

شبکه‌های اجتماعی

برای جستجو، چیزی که دنبالش هستی رو بنویس و کلید اینتر رو فشار بده!